سازمان شما یک شرکت واسطه است یا کارخانه تولیدی هستید؟

ما یک هلدینگ صنعتی با قدمتی نزدیک به نیم قرن و بسیار خوش نام در زمینه تولیدات انواع ماشین های قیچی مکانیکی، قیچی هیدرولیک، خم فول اتومات و پرس برک هستیم. همچنین پرس پانچ تک کاره و 8 کاره، پرس های ضربه ای و دروازه ای در تناژ مختلف و ... را در سبد محصولات خود برای شما مشتریان عزیز داریم. طراحی محصولات با الگو برداری از ماشین های اروپای غربی توسط طراحان شرکت انجام پذیرفته و ساخت محصولات تماماً در کارخانه مادر و کارخانه های زیرمجموعه هلدینگ انجام می شود.

محل اسقرار کارخانه و دفتر مرکزی در کجاست؟

محل کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد کیلومتر 27 جاده خاوران (استان تهران) بلوار ابن سینا، بلوار خیام،  تقاطه شهید صابری خیابان 21 پلاک 431 می باشد.

همچنین دفتر مرکزی و نمایشگاه هم در تهران خیابان کارگر جنوبی پایین تر از چهار راه لشگر روبروی پمپ بنزین پلاک 759 می باشد

از لحظه سفارش تا لحظه تحویل محصول چقدر بطول می انجامد؟

در صورت دریافت سفارش قطعی از لحظه دریافت پیش پرداخت و بسته نوع انتخاب شما از 30 تا 90 روز کاری زمان طراحی و ساخت به طول می انجامد. در صورت خاص بودن سفارش این زمان ممکن است کمی افزایش یابد.

پرداخت ها به چه صورت است؟

سیاست شرکت فروش نقدی است. اما برای مشتریان خاص و معتبر می تواند به صورت 60 درصد پیش پرداخت و مابقی اقساط 3تا5 ماه در نظر گرفته شود. در هر حال قرارداد ساخت با دریافت پیش پرداخت نهایی میگردد.

مدت گارانتی دستگاه شما چقدر است؟

مدت گارانتی یکسال (به استثناء قطعات الکتریکی و لوازم برقی) ، خدمات پس از فروش و تامین قطعه حداقل 12 سال، تعمیرات و پشتیبانی مادام العمر است.

آیا سفارشی سازی OEM را می پذیرید اگر پاسخ مثبت است چگونه؟

کلیه محصولات تولیدی کارخانه منحصر بفرد و مخصوص ماشین سازی بزرگ دیانی است که با الگو برداری از صنایع ماشین سازی اروپا انجام پذیرفته است. در صورتی که بخواهید ماشینی به صورت سفارشی برای شما طراحی و ساخته شود این امکان وجود دارد فقط هزینه آن از ماشین های روتین و استاندارد شرکت کمی بالاتر است.

حداقل تعداد سفارش محصولات کارخانه شما به چه میزان است؟

سفارش به صورت تکی و یا گروهی پذیرفته می شود. برای سفارشات گروهی بیشتر از 2 دستگاه شرکت 5% تخفیف برای مشتری لحاظ خواهد کرد. با توجه به قیمت تمام شده بالا و اینکه 80% مبلغ فروش صرف خرید و تامین مواد اولیه و ساخت قطعات میگردد تخفیف 5% مناسب بنظر میرسد.

آیا کیفیت ماشین آلات ساخت خود را تضمین میکنید؟ چگونه؟

همانطور که در بالا گفته شد شرکت یکسال گارانتی و تعمیر دستگاه را بمدت نامحدود برای شما تعهد کرده است. با توجه به اصل مشتری مداری و تلاش مدیران ارشد شرکت بر جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز می باشد. لذا در صورت نیاز به هرگونه اصلاح در مورد محصولات، شرکت وظیفه خود میداند تا رسیدن به خواسته های مشتریان عزیز در کنار ایشان باشد. بدیهی است هزینه انجام اصلاحات در مرحله نصب و راه اندازی به طور کامل با ماشین سازی بزرگ دیانی می باشد.

آیا محصولات خود را بسته بندی میکنید؟

با توجه به کیفیت و سازه محصولات به هنگام حمل بسته بندی نمیگردد مگر به خواست مشتریان عزیز

هزینه حمل و نقل و نحوه آن چگونه است؟

هزینه حمل و نقل و اجرای آن با مشتری است اما درصورتی که مشتری بخواهد، کارخانه برای اجاره و ارسال محموله با هزینه مشتری اقدام خواهد کرد.

شرکت شما چگونه خدمات پس از فروش ارائه می دهد؟

در صورت نیاز به خدمات پس از فروش با شماره 09123775103 (ایران 98+) تماس بگیرید یا پیام بگذارید در اولین فرصت کارشناسان مربوطه با شما تماس میگیرند. توجه داشته باشد که کارخانه روزهای 5 شنبه و جمعه تعطیل می باشد و در این ایام پیام ممکن است با تاخیر پاسخ داده شود.

خدمات پس از فروش محصولات

آیا شما آموزش خاصی هم برای مشتریان خود در خصوص بکارگیری ماشین آلات در نظر گرفته اید؟

بله. سیاست شرکت مبتنی بر مشتری مداری و توسعه دانش مشتریان عزیز می باشد. لذا به هنگام خرید و نصب و بهره برداری از دستگاه آموزش های لازم به اپراتور دستگاه که از سوی مشتری معرفی شده است داده می شود. این آموزش شامل کاربری، تنظیمات  و نگهداری صحیح از دستگاه است.

علاوه بر این در صورت نیاز مشتری بعد از نصب و راه اندازی امکان آموزش در کارخانه یا محل مشتری  و به صورت حضوری یا فضای مجازی و تلفن برای کاربران دستگاه فراهم می باشد. در این خصوص از خدمات پس از فروش بخواهید تا اقدامات لازم را برای شما مشتریان عزیز انجام دهند.

آیا شرکت شما کتابچه آموزش مربوطه را ارائه خواهد کرد؟

بله به همراه تمام دستگاه های ساخت این شرکت، کتابچه منو و راهنما جهت تعمیر و نگهداری تحویل مشتریان عزیز می گردد. در این کتابچه نقشه های برق، هیدرولیکو  فونداسیون  قرار دارد و نحوه نگهداری دستگاه تشریح شده است

چگونه اطمینان یابم که دستگاهی که میخواهم سفارش دهم برای کار من مناسب است؟

قبل از خرید حتماً با کارشناسان خبره ما مشورت کنید آنها شما را راهنمایی میکنند تا بهترین و مناسبترین دستگاه را بسته به نیاز خود تهیه کنید. همچنین ماشین سازی بزرگ دیانی متعهد است که قدرت و ظرفیت دستگاه فروخته شده دقیقاً به اندازه آنچه که در فاکتور فروش ارائه شده باشد و دستگاه حین کار به هیچ عنوان دچار نقصان نشود. (با شرط استفاده درست از دستگاه مطابق دفترچه راهنما)

گیوتین(قیچی برش ورق) هیدرولیک با مکانیکی چه فرقی دارد؟

مکانیزم برش آنها تقریبا یکی است. در هر دو مدل برش توسط دو تیغه که فاصله ای اندک باهم دارند )بسته به ضخامت ورق(
که به آن لقی نیز میگوی ند انجام می پذیرد. یکی از تیغه ها (تیغه پایین) ثابت بوده و تیغه بالایی از بالا به سمت پایین حرکت میکند. با قرار گرفتن ورق بین دو لبه تیغه و اعمال نیرو به ورق، ورق تا آستانه استحکام کششی مقاومت کرده سپس مولکول های ورق حرکت کرده و برش انجام می پذیرد. اما تفاوت اساسی بین دو مدل دستگاه به شرح زیر است:

  1. در گیوتین مکانیکی نیرو توسط موتور و گیربکس اعمال میگردد و در گیوتین های هیدرولیک نیرو توسط جک هیدرولیک اعمال می گردد
  2. تجربه ثابت کرده است که استهلاک دستگاه های هیدرولیک به مراتب کمتر از دستگاه های مکانیک است
  3. تفاوت بعدی در قدرت برش است. گیوتین مکانیکی ساخت شرکت ماشین سازی بزرگ دیانی تا 6 میلیمتر ضخامت ورق را برش میدهد و برای ضخامتهای بالاتر از 6 میلیمتر باید از گیوتین های هیدرولیک استفاده شود
  4. نیروی محرکه لازم در دستگاه های هیدرولیک کمتر از قیچی مکانیکی است. بعنوان مثال برای قیچی 2 متر با قدرت برش 6 میلیمتر در حالت مکانیکی نیاز به موتور و گیربکس با قدرت 20 اسب بخار لازم است و در حالت هیدورلیکی با موتور 10 اسب بخار دستگاه براحتی کار خواهد کرد. در این حالت موتور ارزانتر و و مصرف برق کمتر را تجربه خواهید کرد.
برای خم کاری در تیراژ بالا و زاویه خم های مختلف یا خمهای متوالی اما با زوایای مختلف برای یک قطعه کار از چه دستگاهی استفاده کنم؟

بسته به نیاز شما و بودجه مد نظرتان، دو مدل دستگاه شرکت تولید می نماید. خم کن فول هیدرولیک PLC و پرس برک های PLC و CNC میتواند گزینه خوبی برای شما باشد. هر دو دستگاه قابل برنامه ریزی بوده و خم های مد نظر با زوایای مختلف و متوالی را برای شما انجام می دهند. بهتر است قبل از خرید نیاز خود را با کارشناسان خبره شرکت مطرح کنید تا بهترین دستگاه متناسب با نیازهای شما به شما پیشنهاد داده شود. این مشاوره کاملاً رایگان است.

چرا در جک های خود برای برگشت از گاز ازت استفاده می کنید؟ آیا این باعث کاهش قدرت دستگاه نمی شود؟ چرا سایر ماشین سازها از این روش اجتناب می کنند؟

در قسمت هیدرولیک دستگاه برای حرکت پیستونها از سیال مناسب (روغن) استفاده می شود. در روش سنتی حرکت پیستون توسط نیروی سیال تامین میگردد. هم در حرکت رفت و هم در حرکت بازگشت. در این روش با کارکرد مداوم دستگاه روغن داغ شده و به اجزای هیدرولیک دستگاه آسیب میرساند. همچنین داغ شدن باعث کاهش دانسیته روغن شده و توان برش دستگاه را کاهش می دهد. در روش جدید سیستم هیدرولیک در کنار سیستم گاز ازت، یک سیستم آکوموالتور ایجاد می کنند. در این روش گاز ازت به هنگام پایین آمدن فک دستگاه فشرده شده و نیروی ذخیره شده، در بالا بردن دستگاه به سیستم هیدرولیک کمک میکند. در این حالت برای بالا رفتن فک دستگاه سیستم هیدرولیک از مدار خارج شده و فشار گاز ازت باعت بالا رفتن فک بالایی دستگاه میگردد. لذا با مشکل داغ شدن دستگاه در کارکرد مداوم مواجه نمی شویم. دلایل متعددی برای استفاده از گاز نیتروژن (ازت) در دستگاه های ساخت شرکت ماشین سازی بزرگ دیانی وجود دارد. مهمترین عاملی که باعث استفاده از گاز ازت شده است، پای داری گاز نیتروژن (ازت) و عدم واکنش آن با روغن تحت فشار و احتمالا داغ می باشد.
اینکه چرا سایر ماشین سازها از این روش استفاده نمی کنند عمدتا بخاطر عدم آشنایی با دانش فنی و هزینه بیشتر این سیستم نسبت به روش سنتی است.

ایا دستگاه قیچی هیدرولیکی بدون گاز ازت هم میتوانید بسازید؟

بله امکان پذیر است. البته توصیه نمی کنیم اما در صورت خواست مشتری تولید چنین دستگاهی امکان پذیر است.

در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه آیا می توانم از تعمیرکاران عمومی استفاده کنم؟

بله اما بهتر از است از تعمیرکاران حرفه ای استفاده کنید. شرکت ماشین سازی بزرگ دیانی خدمات پس از فروش حرفه ای و کارا در کل کشور و حتی منطقه خاورمیانه تدارک دیده است. بهتر است برای تعمیر به خدمات پس از فروش شرکت مراجعه کنید. خصوصاً اگر احتمال میدهید که ممکن است تعمیرکار شما بجای استفاده از گاز ازت از هوای معمولی یا گاز ازت با خلوص کمتر (مخلوط با هوا)استفاده میکنند اکیداً توصیه میکنیم از آن بپرهیزید.

خدمات پس از فروش شرکت چند روز پس از تماس برای انجام کار مراجعه می کنند. آیا هزینه های شرکت بیشتر از تعمیر کنندگان بیرونی نیست؟

خیر ، شرکت خود را در قبال مشتریان اعم از وفا دار یا غیره مسئول می داند و لذا در اسرع وقت و با کمترین هزینه خدمات را انجام خواهد داد. ضمن اینکه هزینه تراشی بی مورد و استفاده از قطعات مستعمل که توسط سایر تعمیرکاران انجام می پذیرد در خدمات پس از فروش شرکت وجود ندارد. همچنین اکثر قطعات ساخت واحد ماشینکاری شر کت بوده و مشکل تامین قطعه به صورت گرانتر از ارزش واقعی در اینجا وجود ندارد.

چرا از جکهای هیدرولیکی بجای موتور گیربکس استفاده می کنید ؟

برای برش های بالاتر از ضخامت 6 میلیمتر نیاز به موتورهای قوی تری است. این موتورها ضمن داشتن قیمت و استهلاک بالا، باعث افزایش مصرف برق شده و مقرون به صرفه نمی باشد. لذا جهت جلوگیری از افزایش بی مورد قیمت ماشین، کاهش استهلاک دستگاه و کاهش کیفیت برش، شرکت با طراحی، ساخت و بکارگیری جکهای مخصوص خود، توانسته است بین نیروی مورد نیاز و هزینه های ساخت ماشین توازن ایجاد کند لذا شما میتوانید بدون تحمل هزینه های بالای انرژی با خیال راحت از دستگاه های هیدرولیکی استفاده کنید. البته برای ضخامتهای 2تا4 میلیمتر و طول برش کمتر از 4 متر قیچی های مکانیکی به صرفه تر هستند.