درباره ماشین سازی بزرگ دیانی

تاریخچه

ماشین سازی بزرگ دیانی با هدف تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز صنایع فلزی در سال 1353 با ساخت انواع ماشین آلات برقی، در فضایی بالغ بر 100 متر مربع آغاز به کار کرد. طراحی خاص و منحصر به فرد، کیفیت برتر محصولات (با الگو برداری از موارد مشابه آلمانی) و به تبع آن رضایت مشتریان، باعث افزایش سفارشات و در ادامه توسعه محصولات تولیدی گردید به نحوی که در سال 1359 و تنها پس از 6 سال فعالیت، به شهرک صنعتی فدائیان اسلام (تهران) و فضایی به مساحت 1000 متر مربع منتقل شد. در این سالها تولید قیچی های مکانیکی و هیدرولیکی به سبد محصولات افزوده شد.

توسعه روزافزون تولیدات و افزایش مشتریان، موجب سومین انتقال ماشین سازی بزرگ دیانی به شهرک صنعتی عباس آباد و فضایی به مساحت 5000 متر مربع در سال 1373 شد. در این زمان با تجهیز کارخانه به ماشین آلات سنگین براده برداری مانند بورینگ 7 متر CNC آلمانی، صفحه تراش 7 متری آلمانی با قابلیت تراش CNC و انواع ماشین آلات تولید، گام دیگری در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی برداشته شد. استقرار سیستم های مدیریتی و استراتژی های کیفی سازمان، باعث شد تا ماشین سازی بزرگ دیانی بتواند خود را از سایر رقبا متمایز سازد.
کیفیت برتر و خوشنامی توانست درهای بازارهای جهانی مانند کشورهای هند، عربستان، امارات، عراق، افغانستان، تاجیکستان، اتیوپی، اوگاندا و …. را بروی ما بگشاید. نزدیک به نیم قرن فعالیت و خوشنامی در صنعت ماشین سازی و اعتماد مشتریان عزیز باعث افتخار و دلگرمی ماست

1353
شروع بکار و ساخت اولین خمکن دستی

1357
ساخت اولین قیچی مکانیکی

1359
ساخت اولین قیچی هیدرولیکی

1362
ساخت اولین پرس برک بصورت NC

1367
ساخت  پرس برک بصورت PLC

1380
ساخت خم کن فول اتومات  با سیستم PLC

1394
ساخت اولین پرس برک CNC  با همکاری متخصصین ترکیه

امروز

نیم قرن تجربه و خوش نامی

ماموریت و چشم انداز

ما ماشین آلات صنعتی را با بالاترین کیفیت طراحی کرده و می سازیم. هدف ما جلب رضایت مشتریان و معرفی صنعت ماشین سازی ایران بعنوان یک صنعت موفق و با کیفیت در کلاس جهانی است.

تولیدات شرکت در راستای ساخت ماشین آلات در زمینه برش، خم و فرم دهی فلزات است و برای این کار مکانیک و الکترونیک را با کامپیوتر و PLC تلفیق کرده و دقت و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.
چشم انداز ما توسعه صنعت کشور از طریق ارائه دستگاه های با کیفیت و با دوام است. ما میخواهیم به احترام و تکنولوژی جهانی دست یابیم و به یکی از برترین ماشین سازان خاورمیانه تبدیل شویم.

ارزشهای سازمان

1 مشتری مداری و جلب رضایت کامل مشتریان از طریق ارائه محصولات با کیفیت و با دوام
2 خدمات پس از فروش گسترده و سریع در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان

3 شایسته سالاری و توسعه کارکنان از طریق آموزش
4 حفظ کرامت انسانی و توجه به منابع انسانی به عنوان یکی از دارایی های مهم و با ارزش سازمان

5 توجه به مسئولیت های اجتماعی خود و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر برای جوانان این مرز و بوم
6 صیانت از محیط زیست بعنوان یک وظیفه ملی
7 حرکت به سمت سازمان دانش بنیان و تقویت بنیه علمی کشور در حوزه طراحی و ساخت ماشین آلات