معرفی خم کن تمام هیدرولیک با سیستم PLC

خم کن تمام هیدرولیک

فرایند خمکاری ورق های فلزی یکی از پر کاربردترین فرایندهای تولید می باشد. شما برای ساخت بدنه محصولات، قطعات خودرو، کمد، میز وکابینت های فلزی، کابین آسانسور، فریم و قابهای فلزی، ادوات کشاورزی و …..نیاز به خمکاری ورق فلزی دارید. انجام این کار با خم کن های دستی طاقت فرسا بوده و ضمن کاستن سرعت، نیاز به توان نیروی انسانی بالایی دارد. لذا ماشین سازی بزرگ دیانی با استفاده از موتور های قدرتمند و تلفیق آن با جکهای هیدرولیکی و سیستم هیدرولیک نیروی لازم برای خمکاری فلزات را در اختیار شما قرار داده است. سیستم PLC دستگاه نیز کمک میکند تا تنظیمات خم خود را به بهترین نحو انجام داده و با ذخیره کردن تنظیمات، در زمانهای دیگر تنظمیات ذخیره شده سریعاً در دسترس شما قرار می گیرد.

 

دستگاه خم کن تمام هیدرولیک با سیستم PLC یکی از محصولات پر فروش ماشین سازی بزرگ دیانی بوده و  استحکام مناسب دستگاه، طراحی منحصر بفرد، قدرت و دقت بالا در خم کاری، استفاده از سیستم PLC برای سهولت در کار و …. از خصوصیات بارز دستگاه های خم کن ساخت ماشین سازی بزرگ دیانی می باشد.

اجزاء خم کن تمام هیدرولیک با سیستم PLC ساخت ماشین سازی بزرگ دیانی

 • سازه و بدنه اصلی

سازه اصلی دستگاه شامل پایه ها، میز، کشویی، فک، پیشخوان و تیغه های فولادی و با کیفیت می باشد. با توجه به نیروی وارده از سوی جکهای قدرتمند به ورق و به تبع آن دستگاه، بدنه باید استحکام کافی برای تحمل نیروهای وارده را داششته باشد. تنش و نیروی های خمش و فشار وارده بر سازه کاملاً محاسبه شده و در طراحی محصول لحاظ شده است. مواد اولیه مورد استفاده در ساخت خم کن تمام هیدرولیک ماشین سازی بزرگ دیانی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار بوده و در طراحی محصول، محاسبه زوایا و ابعاد، محاسبه ضخامت فولاد سازه و …. کاملاً منطبق با اصول مهندسی انجام پذیرفته است.

تمامی قسمتهای حساس سازه (نقاطی که در معرض بیشتر نیرو های وارده به دستگاه می باشد)، تقویت شده و استحکام لازم تامین شده است./. همچنین تیغه های دستگاه از بهترین نوع فولاد ممکن انتخاب شده که به هنگام فرایند خم کاری کمترین سایش و فرسایش را دارد.

 

 • سیستم هیدرولیک

سیستم هیدرولیک دستگاه توسط کارشناسان متخصص ماشین سازی بزرگ دیانی طراحی و اجرا شده است. سیستم هیدرولیک در قسمت پشت دستگاه نصب شده تا در معرض  آلودگی و احتمال تصادف و آسیب دیدن قرار نگیرد. اجزاء اصلی سیستم هیدرولیک شامل الکترو موتور 5.5 اسب، پمپ دنده ای ، جک روغنی اصلی فک، جک روغنی پیشخوان، کوپلینگ، شیر برقی، فشار شکن و … می باشد

 • سیستم برق و الکترونیک و PLC

سیستم برق و کنترل دستگاه شامل تابلو اصلی، صفحه کلید، مانیتور برای دیدن تنظیمات، PLC دستگاه و کنتاکتورها و متعلقات الکتریکی می باشد.

نقشه مدار الکتریکی و نحوه کارکردن با دستگاه در منوال دستگاه که به هنگام خرید به شما داده می شود کاملاً تشریح شده است.

خم کن تمام هیدرولیک

مزایا:
خم کن تمام هیدرولیک ساخت ماشین سازی بزرگ دیانی

 • مقرون به صرفه بودن و قیمت پایین دستگاه نسبت به مدلهای دیگر
 • سهولت در استفاده و کاربری آسان
 • امکان برنامه ریزی و اجرای متوالی 10 خم
 • سرعت بالا در خم کاری های خطی و صاف
 • پیچیدگی کم دستگاه و تعمیر پذیری آسان و هزینه های تعمیر و نگهداری کمتر
 • مناسب ترین ابزار برای خمکاری ساده ورق تا 4 ضخامت میلیمتر
 • مصرف کم انرژی (برق) و اقتصادی بودن مصرف (موتور الکتریکی فقط موقع عملیات خمکاری روشن می شود)
 •  خدمات پس از فروش و تامین قطعات توسط ماشین سازی بزرگ دیانی بصورت نامحدود